Новини

Відбувся семінар у м. Києві для платників податків

21.02.2013 / 11:03
Відбувся семінар у м. Києві для платників податків

19 лютого у Конгрес-холі Міністерства доходів і зборів України відбувся семінар «Податок на прибуток, ПДВ, ПДФО тощо: новорічні зміни в оподаткуванні», організований  журналом «Вісник податкової служби України».


Цей захід започаткував низку просвітницьких зустрічей податківців і представників бізнесу, які нинішнього року стануть регулярними. Відкриваючи семінар, голова ДПС у м. Києві Ірина Носачова наголосила: «Сподіваюся, що ті, хто прийшов уперше, і ті, хто вже брав участь у семінарах, будуть задоволені нашою зустріччю. І можу з упевненістю сказати, що подібні семінари потрібні та корисні не лише для бізнесу, а й для податківців».

Бухгалтери та керівники підприємств, фізичні особи — підприємці мали змогу розпитати працівників податкових органів про найактуальніші проблеми, з якими стикаються у своїй діяльності, і почути відповіді з вуст провідних фахівців відомства. Зокрема, про новації, запроваджені в поточному році щодо сплати податку на прибуток (сплати авансових внесків з податку на прибуток), правил застосування звичайних цін, оподаткування операцій з цінними паперами тощо, розповів заступник начальника Управління адміністрування податку на прибуток та податкових платежів Департаменту оподаткування юридичних осіб Олег Ангелов.

З огляду на запровадження нової форми податкової декларації з ПДВ підприємці цікавилися особливостями її заповнення. Детально на цих та інших аспектах бухгалтерської діяльності зупинилася заступник начальника Управління — начальник відділу розробки та аналізу податкового законодавства з податку на додану вартість Департаменту оподаткування юридичних осіб Маргарита Альбіна.

Актуальні для платників проблеми порушив у виступі заступник директора Департаменту — начальник Управління податкового контролю фізичних осіб Департаменту оподаткування фізичних осіб Олександр Ревчук, який особливу увагу приділив питанням оподаткування окремих видів доходів: починаючи з доходів від надання нерухомості в оренду і закінчуючи доходами від операцій з продажу (обміну) рухомого та нерухомого майна. Практичну цінність для платників мав також аналіз найтиповіших помилок у звітності з цього податку.

«Вісник» інформуватиме своїх передплатників про дати наступних семінарів. А теми для них підкажуть надіслані вами до журналу запитання.

«Гарячі лінії»

Дата: 21 лютого, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42