Новини

Міністр Олександр Клименко подякував громадянам і бізнесу за сумлінну сплату податків

06.12.2013 / 11:25
Міністр Олександр Клименко подякував громадянам і бізнесу за сумлінну сплату податків

Міністр доходів і зборів України Олександр Клименко, звертаючись до громадян та представників бізнесу, подякував за сумлінне виконання свого громадянського обов’язку зі сплати податків, що дає можливість державі виконувати соціальні функції. За словами Міністра, за перші дні грудня до бюджетів усіх рівнів уже надійшло більше нож півмільярда гривень.

«Шановні громадяни та представники бізнесу! Я висловлюю вам щиру подяку за те, що в цей складний час ви не забуваєте про свій громадянський обов’язок і сумлінно сплачуєте податки, даючи змогу державі системно, без будь-яких збоїв проводити державну політику щодо виплати пенсій, стипендій, соціальної допомоги», — наголосив Міністр.

Олександр Клименко запевнив, що сервісні центри Міндоходів України та митні пункти пропуску працюють у штатному режимі.

«Тільки за ці перші дні грудня ми надали понад 27 тисяч адміністративних послуг, оформили більше ніж 3600 митних декларацій. Послугами наших сервісних центрів скористалися близько 70 тисяч осіб. Міністерство доходів і зборів ні на хвилину не припиняє надання податкових і митних послуг громадянам і платникам податків», — зазначив Міністр.


Прес-служба Міністерства доходів і зборів України