Новини

Вільний доступ

21.02.2013 / 10:59
Вільний доступ

В Одесі створено всі умови для відвідання податкових органів людьми з обмеженими фізичними можливостями.


Про це під час зустрічі з головою правління Одеської обласної організації інвалідів ГО «Інваліди Надія в майбутнє» Ольгою Луц зазначила начальник управління взаємодії із ЗМІ та громадськості ДПС в Одеській області Ольга Биковська. Так, приміщення центрів з обслуговування платників податків розміщуються на першому поверсі та обладнані пандусами.

Ольга Биковська також зазначила, що в кожній країні законодавчо закріплена турбота за особами з обмеженими можливостями. В Україні діє Закон «Про основи соціальної захищеності інвалідів», а державою передбачено стимули для розвитку та підтримки інвалідів.

В кожному розділі Податкового кодексу України передбачено ряд пільг щодо оподаткування інвалідів, громадських організацій та установ для реабілітації інвалідів.

За результатами зустрічі досягнуто домовленості про співпрацю ДПС в Одеській області з Одеською обласною організацією інвалідів ГО «Інваліди Надія в майбутнє» шляхом запрошення до участі у роботі громадської ради при ДПС в Одеській області, проведення спільних семінарів та інших заходів, спрямованих на вирішення питань, що турбують членів організації.

За запрошенням Ольги Луц представники ДПС в Одеській області також взяли участь у Благодійному Міжрегіональному концерті «День любові», який  проведено силами людей з обмеженими фізичними можливостями.


Управління взаємодії з засобами масової інформації та громадськістю ДПС
в Одеській області

«Гарячі лінії»

Дата: 1 серпня, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42