Новини

Електронні ключі від Міндоходів видаватимуться користувачам єдиних та державних реєстрів Мін’юсту України

11.12.2013 / 10:05
Електронні ключі від Міндоходів видаватимуться користувачам єдиних та державних реєстрів Мін’юсту України

Акредитований центр сертифікації ключів, який діє при Міндоходів, надаватиме безкоштовні сертифікати користувачам єдиних та державних реєстрів Міністерства юстиції України. Для отримання цифрового підпису громадянам необхідно звернутися до пунктів реєстрації користувачів Центру. На сьогодні в Україні функціонує 104 таких пункти.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Загалом за 11 місяців поточного року Центром сертифікації ключів видано майже 895,1 тис. цифрових підписів.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Щомісяця за безкоштовними ключами від Міндоходів України звертаються понад 50 тис. платників, що вдвічі більше, ніж у минулому році. Найчисленнішою категорією клієнтів центру є фізичні особи, кількість яких становить 77%.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

За 11 місяців поточного року у Центрі зареєструвалося 465,4 тис. фізичних осіб та громадян, яким видано 541,7 тис. цифрових підписів. За цей період клієнтами Центру стали також 138 тис. юридичних осіб, які замовили 353,4 тис. ключів.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Нагадаємо, що з 1 листопада 2013 р. посилені сертифікати відкритих ключів від Міндоходів України формуються на два роки.

Таку можливість Центр сертифікації ключів, який діє при Міністерстві, отримав після проходження процедури акредитації. Було сформовано нові технологічні сертифікати та сервери Центру, що дало змогу продовжити термін дії цифрових підписів.

Ключі електронного цифрового підпису, видані Центром, дають змогу звітувати в режимі он-лайн не лише до органів Міндоходів, а й до органів державної статистики України та Пенсійного фонду України.


Прес-служба Міндоходів України