Новини

Уряд продовжує курс на євроінтеграцію

11.12.2013 / 13:05
Уряд продовжує курс на євроінтеграцію

Євроінтеграція була і залишається найголовнішим пріоритетом для українського уряду. Про це сьогодні заявив Міністр доходів і зборів України Олександр Клименко під час зустрічі зі студентами Українського державного університету фінансів та міжнародної торгівлі.


«Сьогодні всі борються за мрію. Мрія — це прекрасно. Проте ми повинні розуміти, що підписати документ не складно, складнощі починаються потім. Саме тому ми розмовляємо мовою економічного прагматизму, а не емоціями. Необхідно зробити так, щоб ми, українці, отримали найбільше переваг не шляхом втрат, а шляхом здобутків. Наш бізнес має бути конкурентним і на зовнішніх ринках, і на внутрішньому», — зазначив Міністр.

За словами Олександра Клименка, роботу з ЄС не закінчено. Навпаки, напрацьовуються технічні параметри, проведено значні реформи в усіх сферах, у тому числі податковій та митній, що входять до компетенції Міністерства. Зокрема, зараз Міндоходів України працює над запровадженням уповноваженого економічного оператора.

Водночас, відповідаючи на запитання студентів щодо роботи безпосередньо Міндоходів та наповнення бюджету, Міністр запевнив, що відомство працює у звичайному режимі, а всі відрахування до бюджету стабільні.

«Завдання Міністерства — це стабільна та систематична робота. Ми не маємо права на помилку. Світова економіка дуже вразлива, а наша економіка також залежить від цих коливань. Тим більше що сьогодні ми спостерігаємо і певні внутрішні ризики. Саме тому економічний блок уряду нині робить усе, щоб ці ризики мінімізувати», — підсумував Олександр Клименко.


Прес-служба Міндоходів України