Новини

Звітуй необтяжливо

21.02.2013 / 15:56
Звітуй необтяжливо

Податківці Сумщини спільно з  представниками бізнесу провели круглий стіл на тему «Зміни законодавства щодо функціонування платіжних систем безготівкових розрахунків та запровадження системи передачі електронних звітів реєстраторів розрахункових операцій дротовими та бездротовими каналами зв'язку». Приводом для організації такого зібрання стало занепокоєння працівників податкових органів та сервісних центрів відносно ситуації, яка склалася в зв'язку з виконанням власниками РРО обов'язку щодо подання електронної звітності.


Платники податків не поспішають  виконувати вимоги Податкового кодексу щодо застосування РРО з контрольною касовою стрічкою в електронній формі.

Як зазначив начальник відділу моніторингу грошових операцій ДПС у Сумській області Юрій Шахов, такий формат моніторингу призведе до значного скорочення податкових перевірок — розбіжності між поданою звітністю та первинною документацією виявлятимуться дистанційно та заздалегідь. Самі ж первинні документи відтепер зберігатимуться в електронному вигляді, а не на паперовій стрічці, що знімає клопоти зі зберігання цих відомостей.

З його слів, власники РРО повинні визначитися: або вони купують новий реєстратор розрахункових операцій нового покоління, що створює контрольну стрічку в електронній формі та містить вбудовані модеми або доопрацьовують існуючу касову техніку, приєднуючи до неї відповідні модеми для передачі звітної інформації.

Підключення РРО суб'єктів господарювання та їх первинну реєстрацію в Системі проводять Центри сервісного обслуговування. Ці процедури необтяжливі й не вимагають додаткових зусиль та знань від користувачів касової техніки.


Прес-служба ДПС у Сумській області

«Гарячі лінії»

Дата: 21 лютого, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42