Новини

Звернення Міністра Олександра Клименка до колективу у зв’язку з річницею створення Міністерства доходів і зборів України

23.12.2013 / 17:51
Звернення Міністра Олександра Клименка до колективу у зв’язку з річницею створення Міністерства доходів і зборів України

Шановні колеги!

Для всього нашого колективу цей перший рік роботи Міністерства став періодом становлення, сміливих експериментів, спільних успіхів. Ми не просто інтегрували дві служби в ефективну і дієву структуру. Ми об’єднали два колективи в єдину команду зі спільною місією, спільними цілями та цінностями.

Я вдячний кожному з 56 тисяч співробітників Міністерства за ті завзяття і відповідальність, з якими ви поставилися до виконання таких важливих завдань, як удосконалення податкової і митної систем, підвищення якості сервісу і послуг для бізнесу та громадян, забезпечення стабільного і ритмічного наповнення бюджетів усіх рівнів.

Ми можемо з повним правом пишатися нашими спільними досягненнями. Про це свідчить насамперед думка бізнесу. Понад 60% наших клієнтів позитивно оцінюють роботу Міністерства. Кількість користувачів, задоволених митними послугами, збільшилася майже на 20%. Запропонованими Міністерством електронними сервісами сьогодні користуються більше ніж 82,5% клієнтів митниці. Кількість представників бізнесу, що подають податкову звітність в електронному вигляді, зросла до 92%.

Платники відзначають, що за рік значно зріс рівень наших професіоналізму та компетентності, ми працюємо оперативніше й орієнтуємося на потреби бізнесу.

Я переконаний, загальний успіх Міністерства — це результат особистих перемог кожного з вас.

Але водночас ми не маємо права зупинятися на досягнутому. Суспільство і бізнес прагнуть змін. Вимоги до нашої роботи підвищуються. Це означає, що у нас з вами попереду багато роботи. І тому ми повинні бути ще більш наполегливими і старанними.

У нас є все, що потрібне для успіху — стратегія, технології і, головне, наша команда. Упевнений, що попереду — ще чимало спільних перемог. У нашій єдності — міць держави!


З повагою
Міністр доходів і зборів України
Олександр Клименко