Новини

Формувати податкову звітність відтепер можна в електронному кабінеті

24.12.2013 / 10:24
Формувати податкову звітність відтепер можна в електронному кабінеті

На веб-порталі Міністерства доходів і зборів України розпочав роботу новий онлайновий сервіс — електронний кабінет платника податків.


Відтепер кожний платник має змогу облаштувати персональне автоматизоване робоче місце, в якому фіксуватиметься вся інформація про його розрахунки з бюджетом. Працювати в кабінеті можна з будь-якого комп’ютера, підключеного до мережі Інтернет.

Як зазначають фахівці Міністерства України, новий сервіс зорієнтовано на зручність та допомогу платнику податків у формуванні його податкових звітів і своєчасній сплаті коштів до бюджету.

Так, у своєму електронному кабінеті платник зможе підготувати, заповнити і надіслати звітність в електронному вигляді та одразу ж отримати квитанцію про її прийняття (або неприйняття). Для зручності податкова звітність подаватиметься одним пакетом, тобто декларація з усіма додатками. На кожен прийнятий пакет документів надсилатиметься одна квитанція про прийняття декларації.

Крім того, можливості сервісу дають змогу платникам переглядати свої дані про стан розрахунків з бюджетом на конкретну дату та прогноз щодо платежів до кінця поточного року. Про граничні терміни подання документів та сплати податків нагадає «Календар платника», в якому автоматично кольором позначаються подані документи та ті, терміни подання яких наближаються.

Увійти до електронного кабінету можна за адресою kpp.minrd.gov.ua або за гіперпосиланням «Електронний кабінет платника податків» на порталі Міндоходів України шляхом авторизації за допомогою електронного цифрового підпису. У разі відсутності такого ключа отримати його можна безкоштовно в пунктах реєстрації Акредитованого центру сертифікації ключів ІДД Міндоходів, яких на сьогодні в Україні нараховується 104.

З детальною інструкцією щодо роботи електронного кабінету можна ознайомитися на його головній сторінці, де покроково розписано етапи роботи із системою.

Крім того, отримати консультацію щодо функціонування сервісу можна за тел.: (044) 323-01-11, (067) 555-01-11, (066) 555-01-11.

У разі виникнення збоїв у роботі сервісу користувачі можуть повідомити про це, надіславши повідомлення на електронну адресу kpp_support@minrd.gov.ua


Прес-служба Міндоходів України