Новини

Понад 90% касових апаратів вже звітують до Міндоходів он-лайн

24.12.2013 / 10:23
Понад 90% касових апаратів вже звітують до Міндоходів он-лайн

Звітність в електронному вигляді формують 214 тис. касових апаратів. Саме таку кількість реєстраторів розрахункових операцій за 11 місяців поточного року було підключено до Системи зберігання і збору даних від РРО Міндоходів України.

Із загальної кількості касової техніки не підключеними залишаються лише 10% апаратів. Власники цих моделей мають тільки тиждень для їх переоснащення, оскільки вже з 1 січня 2014 р. за відсутність електронної стрічки застосовуватимуться штрафи.

Фахівці Міністерства нагадують, що починаючи з 2013 р. користувачі касової техніки повинні звітувати до органів Міндоходів в електронному вигляді. Саме для цього реєстратори розрахункових операцій мають бути оснащені електронними стрічками, на яких формуватимуться копії розрахункових документів і фіскальних звітів.

Під час переоснащення техніки платники можуть користуватися Державним реєстром розрахункових операцій, в якому нараховується 86 сертифікованих приладів. Це ті касові апарати, які відповідають сучасним вимогам і забезпечують передачу контрольно-звітної інформації до органів доходів і зборів в електронній формі.

З повним переліком реєстраторів розрахункових операцій, включених до Державного реєстру, можна ознайомитися на веб-порталі Міндоходів України http://minrd.gov.ua/dovidniki--reestri--perelik/reestri/94957.html


Прес-служба Міндоходів України