Новини

Затверджено Концепцію міжнародної діяльності Міндоходів

11.01.2014 / 16:15
Затверджено Концепцію міжнародної діяльності Міндоходів

Міністерством доходів і зборів України затверджено Концепцію міжнародної діяльності на 2013 — 2018 роки.

Відповідно до Концепції міжнародна діяльність Міністерства спрямовуватиметься на запровадження в роботу відомства загальновизнаних норм та стандартів у податковій і митній сферах, що, у свою чергу, забезпечать економічну, фінансову й інвестиційну конкурентоздатність держави, створять сприятливі умови для ведення бізнесу та здійснення зовнішньоекономічної діяльності.

Також передбачається всебічна активізація співробітництва в рамках діяльності відповідних міжнародних організацій та об’єднань, які визначають стандарти і рекомендації та гармонізують форми і методи роботи у податковій і митній сферах. Активнішою стане і взаємодія з дипломатичними установами та представництвами міжнародних організацій в Україні, насамперед з питань обміну інформацією, надання технічної та консультативної допомоги.

У документі визначено і низку конкретних заходів для подальшого розвитку співробітництва з такими впливовими міжнародними організаціями, як Організація економічного співробітництва і розвитку, Глобальний форум ОЕСР з прозорості та обміну інформацією для податкових цілей, Внутрішньоєвропейська організація податкових адміністрацій, Всесвітня митна організація.

За словами аналітиків відомства, реалізація Концепції суттєво поглибить міжнародне співробітництво Міндоходів України, забезпечить запровадження загальноприйнятих міжнародних норм у практичну діяльність органів доходів і зборів України, зміцнить міжнародний імідж Міністерства і держави в цілому.


Прес-служба Міндоходів України