Новини

ГУ Міндоходів у Миколаївській області відзначено передплатників офіційного видання «Вісник»

06.03.2014 / 16:18
ГУ Міндоходів у Миколаївській області відзначено передплатників офіційного видання «Вісник»

Відкриваючи захід, начальник Головного управління Міндоходів у Миколаївській області Володимир Коломієць зазначив, що інформаційно-аналітичний журнал «Вісник» — офіційне видання Міністерства доходів і зборів України — передплачують понад 3000 платників податків щомісяця.

Завдяки цікавим та корисним матеріалам і роз’ясненням вони підвищують свою кваліфікацію, а також уникають штрафних санкцій. Матеріали, опубліковані на сторінках журналу, є доказовою базою у спірних питаннях, які виникають у платників при спілкуванні з органами Міндоходів.

З метою подальшої популяризації видання редакція започаткувала акцію «365 днів із «Вісником», яка проводилася серед передплатників журналу на 2014 р. Приємно відзначити, що 22 лауреати цієї акції — миколаївці.

Володимир Коломієць висловив вдячність усім представникам бізнесу області, які сумлінно сплачують податки і збори та добре розуміють, наскільки це принципово важливо для забезпечення стабільного фінансування місцевих громад, соціальних інститутів, закладів освіти, охорони здоров’я, житлово-комунального господарства.

Привітав переможців конкурсу також директор Миколаївської філії ДП «Сервісно-видавничий центр Міндоходів України» Віктор Лічний. Він зазначив, що журнал є першоджерелом корисної інформації та роз’яснень стосовно того, як правильно організувати господарську діяльність.

Кульмінацією зустрічі стало вручення Володимиром Коломійцем цінних подарунків усім переможцям. Він побажав їм міцного здоров’я, плідної праці, нових звершень на професійній ниві та висловив сподівання, що «Вісник» і надалі допомагатиме платникам податків у роботі й сприятиме успішному веденню бізнесу.

Представники підприємств висловили вдячність за увагу до них з боку керівництва органів Міндоходів області та відзначили, що журнал — надійний помічник у їх діяльності.


Прес-служба Головного управління Міндоходів у Миколаївській області