Новини

Трансфертне ціноутворення. Перший звіт

21.03.2014 / 10:37
Трансфертне ціноутворення. Перший звіт

Шановні колеги!

З метою протидії неконтрольованому виведенню капіталів до офшорних зон і низькоподаткових юрисдикцій, з 1 вересня 2013 року в Україні почали діяти норми Податкового кодексу України про трансфертне ціноутворення.

Відсутність прецедентного досвіду в Україні щодо підготовки звітів з контрольованих операцій, обмеженість інформаційного забезпечення платників податків з цього питання і наближення строку подання звітів (до 1 травня 2014 року) зумовлюють зростання ризиків підготовки некоректного звіту і, як результат, — ризиків штрафних санкцій і проведення перевірок Міністерством доходів і зборів України (центральним органом виконавчої влади у сфері податкової політики).

ДП «Держзовнішінформ», за участі Міністерства доходів і зборів України, 11 квітня 2014 року в Києві проводить конференцію «Трансфертне ціноутворення. Перший звіт». Ключовими завданнями заходу є:

  • роз’яснення механізмів застосування методів визначення ринкових цін у контрольованих операціях;
  • сприяння платникам податків у підготовці звітів за контрольованими операціями на реальних прикладах;
  • визначення шляхів вирішення проблемних питань в процесі підготовки звітів — у вигляді конкретних рекомендацій;
  • інформування про джерела інформації для цілей трансфертного ціноутворення;
  • сприяння діалогу між платниками податків та Міндоходів України.

Доповідачами конференції стануть представники Міндоходів України, консалтингові та аудиторські компанії й представники бізнесу. Партнерську підтримку заходу надають міжнародні компанії KPMG і Bureau Van Dijk.

Від імені організаторів конференції «Трансфертне ціноутворення. Перший звіт» запрошуємо вас взяти участь в роботі заходу. Переконані, що участь в конференції дозволить вашому підприємству:

  • отримати фахову консультацію з питань трансфертного ціноутворення від спеціалістів Міндоходів та консалтингових компаній;
  • своєчасно і професійно підготувати звіти з контрольованих операцій.

Офіційний інформаційний партнер
«Вісник Міністерства доходів і зборів України»