Новини

Міндоходів: Бізнес Криму та Севастополя матиме змогу сплачувати податки відповідно до законодавства України

26.03.2014 / 11:13
Міндоходів: Бізнес Криму та Севастополя матиме змогу сплачувати податки відповідно до законодавства України

В умовах дестабілізації ситуації в Автономній Республіці Крим та м. Севастополі буде впроваджено новий механізм, який дасть можливість місцевим суб’єктам господарювання сплачувати податки відповідно до законодавства України. Для цього представникам бізнесу потрібно лише перереєструвати свій бізнес на територію будь-якої області України чи м. Києва.

Для зміни свого місцезнаходження або місця проживання юридичні особи та фізичні особи — підприємці, зареєстровані на території Автономної Республіки Крим або м. Севастополя, повинні звернутися до державного реєстратора реєстраційної служби України в областях або м. Києві.

У свою чергу органи доходів і зборів після отримання відомостей з Єдиного державного реєстру щодо внесених змін беруть на облік таких платників.

Ті платники податків, які здійснюють перереєстрацію, однак не включаються до Єдиного державного реєстру, повинні подати відповідну заяву до органів доходів і зборів обраного регіону, на підставі якої і буде здійснено їх облік.

Усі суб’єкти господарювання, які вже перебували в стані переходу з податкових інспекцій Автономної Республіки Крим або м. Севастополя до податкових інспекцій в областях або м. Києві, вважаються взятими на облік.

Юридична або самозайнята особа, яка сплачує податки на території області або м. Києва, а єдиний  внесок — на території Автономної Республіки Крим або м. Севастополя, може подати заяву про взяття її на облік як страхувальника до відповідної податкової інспекції в області або м. Києві. 

В усіх чотирьох випадках після взяття на облік платники сплачують податки, збори, єдиний внесок, подають податкові декларації (звіти, розрахунки) та виконують інші обов’язки платників в областях та м. Києві.


Прес-служба Міністерства доходів і зборів України

«Гарячі лінії»

Дата: 5 вересня, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42