Офіційне видання Державної фіскальної служби України
Головна
Розширений пошук
Свіжий номер
38
жовтень 2016
Акценти номера
Податковий календар
Партнери:
02.12.2011, № 45

Дизпаливо ховали в… шахті

На Луганщині ліквідовано законспірований канал контрабандного переміщення нафтопродуктів із Росії до України.


Працівники донецького підрозділу податкової міліції за координації представників ГУПМ ДПС України на території Луганщини ліквідували глибоко законспірований канал контрабандного переміщення з території Російської Федерації до України пально-мастильних матеріалів.

Як установили податківці, незаконний бізнес здійснювався на промисловій основі.

За кілька кілометрів від російсько-українського кордону в районі м. Суходольська Луганської області на території колишньої шахти тіньовики створили дві нелегальні нафтобази, що слугували пунктами накопичення дизпалива контрабандного походження.

Нелегальні сховища було обладнано 18 цистернами для зберігання пально-мастильних матеріалів місткістю 70 т кожна та прихованим підземним нафтопроводом завдовжки понад 8 км, через який пальне таємно транспортувалося з Росії до України.

Крім спеціального обладнання в ході проведення обшуків оперативники податкової міліції виявили тіньову документацію, яка недвозначно свідчить про злочинну діяльність, три спеціальні автомобілі для перевезення нафтопродуктів, а також близько 150 т дизельного палива контрабандного походження. Загальна сума вилучених товарно-матеріальних цінностей становить близько 3 млн. грн.

За фактом порушено кримінальну справу. Податківцями вже встановлено низку фігурантів, причетних до незаконного промислу. Продовжуються подальші заходи щодо з’ясування повного кола осіб, задіяних у контрабандних оборудках, та притягнення їх до відповідальності згідно з чинним законодавством.


Сергій СТЕПАНОВИЧ,
ГУПМ ДПС України