Новини

Олександр Клименко представив голову ДПС у Донецькій області

Керівником податкової служби Донеччини став Вадим Бондаренко.

Зі слів Голови ДПС України Олександра Клименка, на сьогодні в Донецькому регіоні збереглася тенденція до випередження динамікою зборів динаміки економічного зростання. За десять місяців до держбюджету сплачено 13,1 млрд. грн. За надходженнями з ПДВ Донецька область посідає друге місце у країні, з податку на прибуток — третє.


«Такі результати свідчать про адекватний податковий супровід легальної економіки та ефективність боротьби з тіньовою. Донеччина є одним з базових регіонів найбільших українських корпорацій, виробництв, підприємств-експортерів. Це величезні потоки грошей, що несе високий ступінь загрози детінізації економіки. Тому робота у цьому напрямі повинна бути жорсткою та принциповою», — зазначив Олександр Клименко.

Голова ДПС України також звернув увагу податківців на необхідність підвищити якість прогнозно-аналітичної роботи, використовуючи нові методики, алгоритми і технології.

«Зараз податкова служба змінюється за структурою і організацією, оновлюється технологічна база, удосконалюється законодавство. Але головні зміни повинні відбутися в свідомості працівників податкової служби. Лише так можна досягти поставлених стратегічних цілей», — наголосив Олександр Клименко.

У свою чергу, голова ДПС у Донецькій області Вадим Бондаренко запевнив керівника податкового відомства у збереженні заданого темпу наповнення державної скарбниці в регіоні.