Новини

Хто вони — знайомі незнайомці?

Держава, конституція, закони, бюджет, податки, громадянський обов’язок. Усі ці слова непомітно входять у наше життя з самого малечку і стають так само важливими для кожного з нас, як вода, повітря чи хліб. На перший погляд вони прості й звичні. А от чи зрозумілі буденні слова, які формують життя будь-якого сучасного суспільства, приміром, наймолодшим його громадянам, яким завтра працювати, думати, творити, формувати бюджет? Чи знають дітлахи їх значення? Як розуміють усі ці складні процеси? Адже ставлення до них закладається у людській свідомості ще з дитинства. На всі ці запитання спробували знайти відповідь запорізькі податківці.


Днями працівники ДПА у Запорізькій області спільно з фахівцями ДПІ в Орджонікідзевському районі провели урок на податкову тематику для четвертих класів Запорізької суспільної гуманітарної гімназії № 27. Урок розпочався з лекції, під час якої податківці розповіли дітям, що таке податки і яка їх роль у житті держави. Школярі стали учасниками цікавої пізнавальної гри: вгадуючи букви, складали з них слова, тлумачення яких почули на лекції. Усі без винятку блискуче впорались із завданням і отримали в подарунок «Податкову абетку». Начальник управління масово-роз’яснювальної роботи та звернень громадян ДПА у Запорізькій області Ольга Кравець розповіла гімназистам про напрями роботи податківців зі школярами, студентською молоддю — тими, хто керуватиме державою завтра.

Учні гімназії мали змогу одними з перших серед юних запоріжців переглянути  мультфільм «Місто мрії» і поділитися враженнями зі своїми старшими друзями-податківцями. Діти, які після перегляду фільму правильно відповідали на запитання щодо змісту й розкриття теми, отримали невеличкі призи. Заступник начальника управління масово-роз’яснювальної роботи та звернень громадян ДПА у Запорізькій області Олексій Козиряцький звернув увагу дітлахів на саундтрек до мультика, який додає емоцій при перегляді й сприйнятті картини. Школярі, які найпершими назвали імена виконавців, також отримали призи.

Насамкінець учні та їх наставники подякували працівникам податкової служби за пізнавальну й змістовну програму і висловили сподівання на нові цікаві зустрічі.


Валентин ТЕРЛЕЦЬКИЙ