Статті

Замість винограду — порошок

Працівники податкової міліції ДПС у мСевастополі викрили діяльність чергових тіньових ділків, які під виглядом елітних кримських вин продавали відпочивальникам алкогольний сурогат.


У ході проведення оперативних заходів податківці встановили, що на території курортної зони спритники систематично реалізовували фальсифіковане вино в пластиковій тарі під виглядом різних марочних вин: «Белое крепленое», «Каберне Качинское», «Совиньйон», «Алиготе» тощо.

Ціна фальсифікату становила близько 40 грн. за 1 л, тоді як продукція легальних підприємств — виробників вина у роздрібній торговельній мережі становить від 60 до 100 грн. за одну пляшку.

Згідно з висновком фахівців експертної служби вилучена продукція сумнівного походження є сумішшю, виготовленою на основі води, етилового спирту, ароматизаторів, барвників, яка не відповідає вимогам, установленим державними стандартами України, та становить реальну загрозу для здоров’я споживачів. За фактом незаконного збуту алкогольних напоїв слідчим відділом податкової міліції ДПС у м. Севастополі порушено кримінальну справу за ознаками частини першої ст. 204 Кримінального кодексу України.


Підготував  Сергій СТЕПАНОВИЧ,
ГУПМ ДПС України