Офіційне видання Державної фіскальної служби України
Головна
Розширений пошук
Свіжий номер
39
жовтень 2016
Акценти номера
Податковий календар
Партнери:
23.03.2012, № 12

«Змінюємося, щоб стати кращими»

Про напрями сервісного вдосконалення податкової служби області йшлося під час зустрічі податківців з бізнесменами, представниками громадськості, підприємницьких товариств, спілок та організацій, економістами й журналістами.


На зустрічі податківців, що відбулася у м. Харкові з бізнес-спільнотою, громадськими діячами, науковцями та представниками регіональних ЗМІ, було окреслено проблеми, що виникають у малого й середнього бізнесу, та обговорено шляхи їх вирішення.

«Ми змінюємося, щоб стати кращими, — наголосив голова ДПС у Харківській області Андрій Роздайбіда. — За всі роки існування податкової служби вона ніколи не зазнавала настільки докорінних перетворень. Все це здійснюється для того, щоб платники податків зрозуміли: податкова служба є помічником підприємця. Наша головна мета — не покарати, а допомогти». На думку керівника податкової служби області, ефективне вдосконалення і розширення комплексу послуг для платників можливе тільки за чіткого розуміння проблем, що постають перед підприємцями, зокрема представниками малого та середнього бізнесу, і визначення шляхів їх вирішення.

Під час заходу на запитання, що найбільше турбують платників податків, відповіли начальник управління оподаткування фізичних осіб Гліб Мілютін, начальник управління взаємодії зі ЗМІ та громадськістю Яна Чуб, в. о. начальника управління податкової міліції Павло Литвин.

Висловлюючи зауваження та пропозиції, підприємці, які взяли участь у зустрічі з провідними фахівцями податкової служби регіону, водночас відзначили позитивний вплив багатьох змін у діяльності служби. Так, у своєму виступі начальник відділу з правил торгівлі найбільшого ринку України ТЦ «Барабашово» Олександр Коноваленко зауважив, що завдяки злагодженій роботі харківських податківців у підприємців, які працюють на ринку, не було жодних проблем під час кампанії з перереєстрації «спрощенців».

Відбулося обговорення нового та дієвого сервісу «Пульс податкової», йшлося про мораторій на перевірки, застосування спрощеної системи оподаткування, ставлення платників податків до інших новацій, започаткованих податковою службою. Голова Харківського регіонального фонду підтримки підприємців Денис Ткачов висловив переконання, що проведення таких заходів підтверджує серйозні наміри податківців налагодити конструктивний діалог з представниками бізнесу.


Вiкторiя КИРИЧУК,
ДПС у Харківській області