Статті

«Diablo Nero» по-луганськи…

На Луганщині вилучено контрабандні тютюнові вироби еліт-класу на суму близько 0,5 млн. грн.


Працівники податкової міліції Луганської області ліквідували мережу нелегальної реалізації на території регіону тютюнових виробів виробництва Молдови, Казахстану та Росії, ввезених в Україну контрабандним шляхом.

Організатором незаконного прибуткового бізнесу виявився місцевий підприємливий житель, який без державної реєстрації суб’єкта господарської діяльності в порушення Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв і тютюнових виробів» та без наявності необхідної ліцензії торгував на території центрального ринку м. Луганська контрафактною тютюновою продукцією.

Під час проведення спеціальних заходів податківці виявили склад, орендований зловмисником, у якому останній зберігав майже 35 тис. пачок цигарок імпортного виробництва, переважно еліт-класу: «Richmond», «Captain Black», «Diablo Nero», «Diablo Rosso» тощо, без марок акцизного податку України.
Ще майже 5 тис. пачок імпортних цигарок аналогічного походження та різноманітну супутню продукцію (запальнички, газові балончики до них тощо) було знайдено на ринку в одному з торговельних кіосків, який використовували для збуту контрабанди.

Наразі тютюнові вироби та інші товарно-матеріальні цінності вартістю понад 1,5 млн. грн. вилучено.

Тривають заходи із встановлення шляхів надходження тютюнового контрафакту та повного кола осіб, причетних до незаконних оборудок.


Підготував  Сергій СТЕПАНОВИЧ,
ГУПМ ДПС України

«Гарячі лінії»

Дата: 31 травня, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42