Статті

«Diablo Nero» по-луганськи…

На Луганщині вилучено контрабандні тютюнові вироби еліт-класу на суму близько 0,5 млн. грн.


Працівники податкової міліції Луганської області ліквідували мережу нелегальної реалізації на території регіону тютюнових виробів виробництва Молдови, Казахстану та Росії, ввезених в Україну контрабандним шляхом.

Організатором незаконного прибуткового бізнесу виявився місцевий підприємливий житель, який без державної реєстрації суб’єкта господарської діяльності в порушення Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв і тютюнових виробів» та без наявності необхідної ліцензії торгував на території центрального ринку м. Луганська контрафактною тютюновою продукцією.

Під час проведення спеціальних заходів податківці виявили склад, орендований зловмисником, у якому останній зберігав майже 35 тис. пачок цигарок імпортного виробництва, переважно еліт-класу: «Richmond», «Captain Black», «Diablo Nero», «Diablo Rosso» тощо, без марок акцизного податку України.
Ще майже 5 тис. пачок імпортних цигарок аналогічного походження та різноманітну супутню продукцію (запальнички, газові балончики до них тощо) було знайдено на ринку в одному з торговельних кіосків, який використовували для збуту контрабанди.

Наразі тютюнові вироби та інші товарно-матеріальні цінності вартістю понад 1,5 млн. грн. вилучено.

Тривають заходи із встановлення шляхів надходження тютюнового контрафакту та повного кола осіб, причетних до незаконних оборудок.


Підготував  Сергій СТЕПАНОВИЧ,
ГУПМ ДПС України