Офіційне видання Державної фіскальної служби України
Головна
Розширений пошук
Свіжий номер
38
жовтень 2016
Акценти номера
Податковий календар
Партнери:
23.03.2012, № 12

Сподіваючись на сумлінність

Податківці регіону продовжують виявляти факти виплати неофіційних доходів. Працедавцями Житомирщини вже погашено 2,6 млн. грн. заборгованості з податку на доходи фізичних осіб.


У січні — лютому поточного року податківцями Житомирської області проведено 54 перевірки суб'єктів господарювання — юридичних та фізичних осіб з питання дотримання ними чинного податкового законодавства при виплаті заробітної плати. За результатами проведених перевірок донараховано понад 1 млн. грн. податків та платежів.

Діяльність у цьому напрямі триває, і всім порушникам чинного законодавства варто пам'ятати, що за такі дії передбачено адміністративну, а подеколи навіть кримінальну відповідальність.

Втім податківці покладають сподівання на сумлінність і високий рівень свідомості працедавців. Зокрема, проводять з ними цілеспрямовану роз'яснювальну роботу щодо оформлення та виплати заробітної плати відповідно до чинного законодавства. З початку року організовано та проведено 131 зустріч з керівниками та бухгалтерами підприємств (установ та організацій), суб'єктами господарської діяльності — фізичними особами щодо погашення заборгованості по заробітній платі та податку на доходи фізичних осіб. Завдяки цілеспрямованій діяльності податківців у поточному році погашено 2,6 млн. грн. заборгованості з податку на доходи фізичних осіб та із виплати заробітної плати — 1,02 млн. грн.


За матеріалами відділу оподаткування фізичних осіб
ДПС у Житомирській області