Офіційне видання Державної фіскальної служби України
Головна
Розширений пошук
Свіжий номер
38
жовтень 2016
Акценти номера
Податковий календар
Партнери:
23.03.2012, № 12

За матеріалами УПМ ДПС у Чернігівській області

«Чорні» справи з кольоровими металами

Зловмисник закуповував і зберігав брухт кольорових металів без ліцензії на право здійснення подібних операцій.


У березні поточного року працівниками УПМ ДПС у Чернігівській області спільно з працівниками прокуратури м. Чернігова та державної служби боротьби з екомічною злочинністю Чернігівського міського відділу УМВС України в Чернігівській області встановлено факт організації незаконного пункту з купівлі та зберігання мешканцем обласного центру брухту кольорових металів.

Вилучено 12 т кольорового металобрухту орієнтовною вартістю 120 тис. грн. та обладнання, що використовувалося при його прийманні,  орієнтовною вартістю 45 тис. грн. до прийняття остаточного рішення згідно з вимогами чинного законодавства.

Азартні ігри поза законом

Безробітний мешканець м. Чернігова надавав клієнтам доступ до гральних автоматів з азартними іграми та гральних комп'ютерних терміналів, на яких встановлено програми — симулятори азартних ігор.


У ході відпрацювання з незаконного обігу вилучено 20 гральних комп'ютерних терміналів орієнтовною вартістю 140 тис. грн. та 19 гральних автоматів орієнтовною вартістю 570 тис. грн. Усього з незаконного обігу вилучено товарно-матеріальні цінності на суму 710 тис. грн.

Загалом з початку року встановлено чотири факти незаконного проведення азартних ігор, вилучено 76 одиниць грального обладнання на загальну суму близько 1,7 млн. грн.

За фактами зайняття забороненими видами господарської діяльності порушено дві кримінальні справи.