Соціальне страхування
Тема: ЄСВ

Нарахування єдиного внеску на винагороду за авторським договором

Редакція журналу виплачує гонорари як штатним, так і позаштатним працівникам. У якому разі нараховується єдиний внесок?


Відповідно до п. 9 розділу першого та п. 14 розділу другого Переліку № 1170 винагорода, що сплачується за авторським договором на створення і використання творів науки, літератури та мистецтва, крім гонорару штатним працівникам редакцій газет, журналів, інших засобів масової інформації, видавництв, установ мистецтва та(або) оплата їх праці, що нараховується за ставками (розцінками) авторської (постановочної) винагороди, нарахованої на відповідному підприємстві, та доходи за акціями й інші доходи від участі працівників підприємства (дивіденди, проценти, виплати за паями), не є базою для нарахування єдиного внеску.