Новини
Тема: ПДВ

Порушення при заповненні податкової накладної

Чи вважається заповненою з порушенням податкова накладна, в якій обов'язкові реквізити заповнено правильно, але вирівнювання цифр у номері таких обов'язкових реквізитів здійснено по правому (лівому) краю?


Відповідно до п. 201.4 ст. 201 Податкового кодексу податкова накладна виписується у двох примірниках у день виникнення податкових зобов'язань продавця. Оригінал податкової накладної видається покупцю, копія залишається у продавця товарів/послуг.

Згідно з п. 201.1 ст. 201 цього Кодексу платник податку зобов'язаний надати покупцю (отримувачу) на його вимогу підписану уповноваженою платником особою та скріплену печаткою податкову накладну, в якій зазначаються в окремих рядках обов'язкові реквізити.

Нагадуємо, що форму податкової накладної затверджено наказом № 969.

Отже, якщо в податковій накладній всі обов'язкові реквізити заповнено правильно та достовірно, то незалежно від того, що вирівнювання цифр у такому номері обов'язкового реквізиту платником податку здійснювалося по правому чи по лівому краю, така податкова накладна вважається заповненою без порушень.


Єдина база податкових знань, www.sta.gov.ua