Новини

З думками про майбутнє — працюємо, плануємо, діємо!

Комплексною реорганізацією охоплено всі регіональні органи державної податкової служби.

У переважній більшості територіальних органів ДПС України призначено голів комісій із проведення реорганізації. Про це повідомив Голова ДПС України Віталій ЗАХАРЧЕНКО. {h}Голова ДПС України Віталій ЗАХАРЧЕНКО:
«Ми усвідомлюємо, що процес боротьби з корупцією буде нелегким, проте перші кроки вже зроблено — розпочато реорганізацію служби на місцях, проводиться серйозна ротація кадрів, а вимоги до наших фахівців стали більш жорсткими.
Водночас
здійснюється удосконалення адміністрування податків щодо зменшення впливу людського фактора, що, відповідно, усуне умови для проявів корупції{/h}


З його слів, масштабна реорганізація регіональних органів податкової служби розпочалася відповідно до постанови Кабінету Міністрів України. Керівники комісій визначатимуть заходи з проведення реформування того чи іншого регіону та відповідатимуть за ефективність роботи регіональних податківців.

«Реорганізація не вплине на виконання завдань, що стоять перед податковою службою. Ми провели певну ротацію кадрів на місцях для посилення керівного складу окремих регіонів. Адже ефективність і результативність процесу реформування залежить від того, наскільки чітко та якісно керівник комісії організує роботу регіонального органу», — зазначив Віталій Захарченко.

На думку керівника, такий підхід має стати на заваді корупційним проявам у податковій службі. Адже сьогодні почастішали випадки, коли дехто з податківців намагається використати у власних інтересах посаду, яку обіймає.

Так, лише за 9 місяців поточного року з органів ДПС звільнено 186 осіб. Загалом з початку поточного року правоохоронними органами порушено 198 кримінальних справ стосовно працівників органів державної податкової служби, 54 з них — за фактами хабарництва.