Новини

«Я у податкову прийшов! Нехай про неї розкажуть»

Податкові інспекції Луганщини, зокрема міст Луганська, Стаханова, Первомайська, Розкішного, в рамках тижня місцевої демократії в Україні відкрили двері назустріч молоді.


Первомайськ: про податки — у податковому класі

«З міською багатопрофільною гімназією, яка має податковий клас, податківці повсякчас активно співпрацюють», — зазначила завідувач сектору масово-роз’яснювальної роботи та звернень громадян ДПІ у м. Первомайську Наталія Кузнєцова. Під час нинішньої зустрічі старшокласники висловили бажання одержати детальнішу інформацію про право на податковий кредит з витрат на навчання. Не оминули увагою школярі й Податковий кодекс України, який відкриває значні перспективи розвитку бізнесу.

Стаханов: гімназистам — про модернізацію

Старе як світ: краще один раз побачити, ніж сто разів почути. Цю істину довели працівники Стахановської ОДПІ. Спільно з відділом податкової міліції вони провели для учнів багатопрофільної гімназії № 15 день відкритих дверей. Заступник начальника інспекції Ігор Западенець розповів гімназистам про створення податкової системи України, структуру податкової служби й основні завдання, які на сьогодні стоять перед нею. Учні познайомилися з керівниками структурних підрозділів та інспекторами, які наголосили на необхідності вивчення сучасною молоддю математики, інформатики — предметів, які розкривають перспективи оволодіння інформаційними технологіями.

Старшокласники Розкішного замислилися над вибором професії

Відкритий урок для старшокласників Розкішнянської спеціалізованої школи I — III ступенів акредитації провів начальник ДПІ в Лутугинському районі Георгій Алєпов, який розповів про набрання чинності Податковим кодексом України й познайомив  з новведеннями сервісного обслуговування платників податків.

Насамкінець податківець наголосив, що долю кожної людини у виборі професії визначає не випадковість, а виважений особистий вибір. Над цим слід замислитися уже сьогодні.

В Артемівському районі чекають на «Місто мрії»

У Луганському навчально-виховному об’єднанні № 59 відбулася тематична зустріч, під час якої увагу школярів привернув мультфільм про податкових інспекторів — «Місто мрій». Начальник відділу масово-роз’яснювальної роботи та звернень громадян ДПІ в Артемівському районі м. Луганська Любов Просяник ознайомила юних гостей із сюжетом стрічки й переконливо довела важливість з дитинства бути обізнаним хоча б в азах податкової системи.

Ленінський район: студенти зацікавилися Європейською Хартією

Податківці Ленінської МДПІ у м. Луганську завітали до студентів кафедри оподаткування Східноукраїнського національного університету ім. В. Даля. У ході спілкування вони відповіли на запитання молоді та зорієнтували студентів щодо основних напрямів діяльності податкової служби. Найбільше студентів цікавили питання прозорості, відкритості податкової, фінансування з місцевого бюджету молодіжних програм, працевлаштування. Крім того, майбутні податківці отримали інформацію щодо історії підписання Європейської Хартії, її змісту  та принципів.

ДПІ в Жовтневому районі м. Луганська відкрила двері для молоді

Під час зустрічі зі старшокласниками податківці розповіли їм про щорічну подію європейського рівня — тиждень місцевої демократії в Україні, протягом якого в містах та регіонах проводиться інформаційно-роз’яснювальна кампанія щодо принципів функціонування органів самоврядування та залучення до цього процесу громадян. Особливе зацікавлення викликало проведення податківцями Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості «Податки очима дітей». Переважна  більшість дітей висловила бажання взяти у ньому участь.


Тетяна ЗЕЛЕНСЬКА,
начальник відділу громадських зв’язків ДПА у Луганській області