Новини

Волинь

Волинь

Під час двогодинного спілкування в режимі веб-конференції голова ДПС у Волинській області Володимир Михалчич відповів на 46 запитань користувачів Інтернет-видання «Волинські новини».


Громадяни передусім цікавилися питаннями щодо особливостей кампанії декларування, зокрема нюансами заповнення декларацій про доходи та особливостями оподаткування окремих операцій. Власне, теми декларування доходів стосувалася понад третина запитань.

«У ставленні волинян до податкової на порядок більше конструктивних пропозицій, ніж критичних зауважень, — поділився враженнями після веб-конференції Володимир Михалчич. — Я вперше спілкувався з жителями області в он-лайн режимі. Приємно, що протягом двох годин платники податків не висловили жодного серйозного критичного зауваження до роботи податкової служби краю. Натомість лунали конструктивні пропозиції. Я мав нагоду поінформувати слухачів про найважливіші моменти деклараційної кампанії та нововведення в обслуговуванні платників податків, такі як антикорупційний проект «Пульс податкової» і створення сервісних центрів для обслуговування платників податків».


Любов ГАРАНІНА,
головний державний податковий інспектор сектору
взаємодії зі ЗМІ та громадськістю ДПС у Волинській області