Новини

Вінниччина

Вінниччина

А також питання дисципліни та професійної етики були у центрі уваги під час прес-конференції, організованої ДПС у Вінницькій області для представників регіональних ЗМІ.


Йшлося, зокрема, про результати діяльності підрозділів внутрішньої безпеки, покликаних ліквідувати перешкоди, що заважають суб’єктам господарювання здійснювати підприємницьку діяльність, усунути труднощі у спілкуванні з посадовими особами. Приміром, протягом поточного року ВВБ при ДПС у Вінницькій області УВБ ДПС України здійснено 21 службову перевірку щодо законності дій службових осіб податкових органів Вінницької області. За результатами цих перевірок щодо 17 працівників вжито заходи дисциплінарного впливу.

«Протидія корупції в податкових органах Вінниччини — на особливому контролі, — наголосив під час прес-конференції начальник ВВБ при ДПС у Вінницькій області УВБ ДПС України В’ячеслав Тишківський. — Так, у ході чотирьох службових перевірок у діях податківців виявлено ознаки складу злочинів, передбачених Кримінальним кодексом України. Відтак ці матеріали направлено до органів прокуратури для прийняття рішення згідно з чинним законодавством. Після відповідного розгляду органи прокуратури порушили три кримінальні справи за ознаками чотирьох злочинів.

Звертаючись до журналістів, В’ячеслав Тишківський акцентував, що подолати корупцію можливо тільки за активної позиції громадськості, і нагадав, що новий проект «Пульс податкової», запроваджений з ініціативи Голови ДПС України, став дієвою формою виявлення корупційних проявів у податкових органах, протиправних дій або бездіяльності працівників податкової служби.


Наталія ЛЕВИЦЬКА,
головний державний податковий
ревізор-інспектор ДПС у Вінницькій області