Новини

Любителям м’ясного доведеться постувати

Притягнуто до кримінальної відповідальності двох підприємців, які займалися нелегальною торгівлею продовольчими товарами.


Ковбаси, м’ясопродукти і сири сумнівної якості зберігалися в складських приміщеннях на території одного з районів м. Макіївки. Реалізовувалися продукти харчування за готівку в магазинах і на ринках обласного центру під маркою продукції відомого харківського заводу-виготовлювача.

Відповідно, реальний обіг не відображався підприємцями у бухгалтерській та податковій звітності, при цьому обсяг фінансово-господарської діяльності становив близько 1,5 млн. грн. на місяць.

Податківці з’ясували, що офіційні представники заявленого заводу-виготовлювача не мали господарських відносин з донецькими підприємцями. Проводяться оперативно-слідчі заходи з метою виявлення дійсного виробника м’ясної продукції й сиру.

У ході огляду складських приміщень і офісів вилучено обліково-фінансову документацію, готівку у сумі 60 тис. грн., 2 т ковбаси та м’ясопродуктів, описано товарно-матеріальні цінності на суму 150 тис. грн.


За матеріалами УПМ ДПС у Донецькій області