Новини

За матеріалами УПМ ДПС у Запорізькій області

Босих — «взуто»

Власники цеху з виробництва дитячого ортопедичного взуття «забули» правильно оформити документи.

Організатори виробництва мали дозвіл лише на виготовлення взуття, а насправді виробляли товари медичного призначення — дитяче ортопедичне взуття. У податківців викликали сумнів якість товару та його відповідність держстандартам. Вилучено 2329 пар дитячого ортопедичного взуття модельного ряду, лекала, полотна шкіри, швацькі машинки, шкіряні заготівки ортопедичного взуття, обладнання для обробки шкіри. Загальна вартість вилучених товарно-матеріальних цінностей становила 904 тис. грн.

Водночас підприємці, порушуючи вимоги Закону України «Про оплату праці», використовували на виробництві працю 9 неоформлених найманих працівників.


У комірчині тата Карла

Підпільний цех з виготовлення та реалізації столярних виробів виявили працівники відділу податкової міліції ДПІ у м. Енергодарі.

Вилучено устаткування і готову продукцію на суму 220 тис. грн.


Плитку вивели з «підпілля»

Мешканець м. Запоріжжя відкрив підпільний цех з виготовлення та продажу тротуарної плитки, не маючи жодних дозвільних документів на заняття цим видом діяльності.

Під час огляду приміщення податковими міліціонерами виявлено та вилучено товарно-матеріальних цінностей на суму близько 300 тис. грн., зокрема обладнання для виготовлення тротуарної плитки, 18 т цементу, 11 т гравію, 11 т піску та 1610 м2  тротуарної плитки. 


Оксана КОВАЛЕНКО