Новини

За спорудами — зловживання

Викрито факт ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах службовими особами одного з підприємств м. Полтави, що займається наданням послуг у сфері будівництва.


У ході проведення перевірки працівники УПМ ДПС у Полтавській області встановили, що службові особи одного з підприємств м. Полтави, яке займається наданням послуг у сфері будівництва, під час здійснення фінансово-господарської діяльності відображали операції з придбання товарно-матеріальних цінностей у низки підприємств, з якими фактично не співпрацювали, та використовували первинні бухгалтерські документи з їхніми реквізитами для незаконного формування податкового кредиту з ПДВ.

Внаслідок застосування такої схеми мінімізації податкових зобов’язань до державного бюджету не надійшло податків на суму майже 2,5 млн. грн. За фактом порушено кримінальну справу.

♦ В. о. першого заступника голови ДПС у Полтавській області — начальник податкової міліції Микола МАТОРА:
«З початку року за матеріалами працівників нашого підрозділу у сфері державних закупівель порушено 9 кримінальних справ, сума збитків за якими становить 9,5 млн. грн., а також попереджено 4 факти незаконного відшкодування з бюджету ПДВ на суму 2,4 млн. грн.»


За матеріалами УПМ ДПС у Полтавській області