Новини

За матеріалами УПМ ДПС у Львівській області

Птиця підпільно «перелетіла» кордон

На Львівщині затримано партію м’ясопродуктів сумнівного походження.

Працівники податкової міліції регіону поблизу міжнародного пункту пропуску на кордоні з Республікою Польща виявили автомобіль, який перевозив м’ясопродукти іноземного виробництва. Жодних документів (сертифікатів якості, документів про походження) на продукцію у водія не виявилось.

Вилучено понад 2 т м’ясопродуктів на суму понад 100 тис. грн.

Проводиться перевірка в межах кримінально-процесуального законодавства України з метою встановлення походження вилучених продуктів та законності перебування їх в обігу.


Скільки ниточці не витись…

На Львівщині за ухилення від сплати податків на суму понад 4 млн. грн. підприємця засудили до семи років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Податкові міліціонери регіону викрили злочинну схему умисного ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах. Стосовно підприємця, який створив та керував злочинною групою з мінімізації податкових зобов’язань та конвертації безготівкових коштів, порушено кримінальну справу.

У результаті застосування цієї злочинної схеми понад 4 млн. грн. надійшли не до державного бюджету, а на рахунки організатора махінацій. Після розкриття злочину податківцями справа два роки розглядалась у судових інстанціях, а у січні цього року зловмисника засудили до семи років позбавлення волі з конфіскацією майна. 


Ірина МАМЧУРОВСЬКА,
УПМ ДПС у Львівській області