Інші податки
Тема: Податковий борг

Податкова порука

Чи зобов’язаний податковий орган проводити реєстрацію податкової поруки у вересні 2011 р.?


Підпунктом 14.1.174 п. 14.1 ст. 14 розділу І Податкового кодексу в редакції, яка діяла на момент набрання ним чинності, передбачалося, що податкова порука підлягає реєстрації в податковому органі, де перебуває на обліку платник податків, що має податковий борг.

Однак у зв’язку з прийняттям Закону № 3609, який набрав чинності 06.08.2011 р., пп. 14.1.174 п. 14.1 ст. 14 розділу І Податкового кодексу виключено.

Отже, законодавчих підстав для реєстрації податковим органом податкової поруки починаючи з 06.08.2011 р. немає.