Статті

Патріотизм молоді потрібно виховувати

У рамках Всеукраїнського науково-практичного семінару «Військово-патріотичні ігри як засіб виховання громадянина та патріота України» в м. Києві вперше відбулися інструктивно-методичні заняття з організації та проведення військово-патріотичних спортивних ігор.


Організаторами заходу виступили Інститут інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, молодіжна громадська організація «Київський клуб «Червона зірка», Центр військово-патріотичного та спортивного виховання молоді «Десантник» Святошинського району м. Києва. Семінар відбувся за сприяння керівництва ДПС України, яке переконане в тому, що патріотичне виховання підростаючого покоління — запорука успіху та процвітання держави.Военно-патриотические спортивные игры

До участі в заняттях, які проводилися на мототреку «Пирогово», було залучено десятикласників спеціалізованої школи № 85 з поглибленим вивченням англійської мови та середньої загальноосвітньої школи № 288. Завдання, запропоновані школярам, включали вправи зі стройової, тактичної, спортивної та вогневої підготовки. Учні також мали змогу перевірити теоретичні знання та відповісти на запитання військово-історичної вікторини. 

Цінні та пам’ятні подарунки учасникам змагань вручили міністр освіти і науки, молоді та спорту України Дмитро Табачник і заступник Голови ДПС України Сергій Лекарь. Вони висловили подяку педагогам і членам громадських організацій, які докладають максимум зусиль для того, щоб діти виросли здоровими, фізично загартованими, політично грамотними, такими, які вболівають за силу, міць, могутність держави.

♦ Голова ДПС України Віталій ЗАХАРЧЕНКО:

«Це — новий крок у патріотичному вихованні молоді, і я пишаюся тим, що багато старшокласників виявили бажання взяти в ньому участь. Переконаний, що подібні заходи, на яких вивчається історія народу, є для наших юнаків і дівчат зразком високого патріотизму та віри в достойне майбутнє України. Ми всіляко сприятимемо проведенню подібних заходів і надалі»


Сергій СОБУЦЬКИЙ,
serhiy@visnuk.com.ua