Новини
Тема: ПДФО

Чи поширюється рішення Конституційного суду України від 13.04.2012 р. № 6-рп/2012 (далі — рішення № 6-рп/2012) на порядок заповнення державними службовцями податкової декларації?

Пунктом 3 Інструкції № 1395 визначено коло осіб, які заповнюють та подають додаток 7 до податкової декларації без заповнення і подання податкової декларації та додатків 1 — 6 до неї.

Рішення № 6-рп/2012 щодо відповідності Конституції України (конституційності) п. 2 частини першої ст. 7 та п. 2 розділу VIII «Прикінцевих та перехідних положень» Закону України 07.04.2011 р. № 3206-VI «Про засади запобігання і протидії корупції» стосується виключно норм зазначеного Закону та порядку заповнення декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру і не поширюється на порядок подання податкової декларації, зокрема додатка 7 до декларації.


«Гаряча лінія» за участю заступника директора Департаменту —
начальника Управління адміністрування податків на доходи фізичних осіб

Департаменту оподаткування фізичних осіб ДПС України Сергія НАУМОВА