Офіційне видання Державної фіскальної служби України
Головна
Розширений пошук
Свіжий номер
39
жовтень 2016
Акценти номера
Податковий календар
Партнери:
13.01.2012, № 2

Платники навчаються

Закарпаття

Кожен шостий закарпатський платник єдиного податку вже відвідав семінари з роз'яснення нової спрощеної системи оподаткування.


Семінарами у м. Перечині та смт Великому Березному фахівці ДПА у Закарпатській області завершили перший етап навчання для суб'єктів господарювання, які з 2012 р. виявили бажання обрати спрощену систему оподаткування.
Начальник відділу масово-роз'яснювальної роботи та звернень громадян ДПА у Закарпатській області Єва Мойшевич, начальник управління оподаткування фізичних осіб Ігор Кріль, голова територіального відділення АППУ Марта Волощук роз'яснювали суб'єктам господарювання Закарпатської області засади роботи в нових законодавчих умовах.
Семінари відвідали понад 4 тис. платників податків, що свідчить про велику зацікавленість новою спрощеною системою оподаткування. Лектори під час семінарів відповіли на понад 500 письмових запитань та надали стільки ж індивідуальних консультацій. Відповіді на запитання, які найчастіше ставилися під час семінарів, будуть найближчим часом оприлюднені на офіційному веб-сайті ДПА у Закарпатській області.


Алла КОХАН,
ДПА у Закарпатській області