Новини

Горизонтальний моніторинг: крок четвертий

Державна податкова служба України підписала черговий Меморандум про участь в експерименті із запровадження горизонтального моніторингу. Новим, четвертим, учасником став найбільший зернотрейдер України — ТОВ СП «Нібулон». Податкова служба завжди виступала й виступатиме за партнерські відносини між владою та бізнесом, зазначив на церемонії підписання документа заступник Голови ДПС України Олександр КЛИМЕНКО.


«Податківці зацікавлені у розширенні сервісних функцій, необхідних для максимально сприятливої роботи підприємств. Ми повинні зробити все, щоб підприємствам було комфортно працювати. Такий експеримент надає можливість закріпити партнерство між податковою службою та бізнесом і водночас позбавляє підприємство — учасника горизонтального моніторингу додаткових перевірок податківців. Переконаний, що це дасть змогу підприємству наростити свій економічний потенціал», — заявив заступник Голови ДПС України.

Генеральний директор ТОВ СП «Нібулон» Олексій Вадатурський зауважив, що очолюване ним підприємство дотримується принципу відкритості як для бізнес-партнерів, так і для контролюючих органів.

«Ми працюємо в правовому полі і, як доказ, пішли на розширення співробітництва з податковою службою. Сподіваюся, що підписання Меморандуму стане корисним для всього аграрного сектора України», — зазначив Олексій Вадатурський.

♦ Довідково. Система горизонтального моніторингу базується на досвіді Нідерландів та кращих світових практиках у галузі податкового контролю. Планується, що нова система запрацює до кінця 2011 р. Дату початку експерименту буде визначено відповідною постановою Кабінету Міністрів України.