Інші податки
Тема: Міжнародний досвід

Поглиблена співпраця

У рамках Програми спільних дій між Кабінетом Міністрів України та Урядом Королівства Нідерландів на 2010 — 2011 роки з робочим візитом до Податкової та митної адміністрації (ПМА) Нідерландів у м. Гарлемі перебувала делегація податкової міліції ДПС України на чолі з першим заступником Голови ДПС України — начальником податкової міліції Андрієм ГОЛОВАЧЕМ.


Представники податкової міліції ДПС України зустрілися з керівником Служби податкової інформації та розслідувань (FIOD) при ПМА Нідерландів Хансом ван дер Влістом.

Обговорювалися, зокрема, питання взаємодії між службами у сфері запобігання, виявлення та розслідування економічних злочинів, проведення спільних заходів з метою припинення та недопущення використання резидентами України громадян Євросоюзу в схемах виведення коштів на рахунки офшорних компаній та ухилення від сплати податків. Досягнуто домовленості щодо подальшої співпраці у напрямі оперативного відпрацювання інформації про випадки легалізації громадянами України коштів у країнах Європейського Союзу шляхом їх розміщення на рахунках у банках, купівлі нерухомості та іншого майна.


Володимир САПІЖАК,
завідувач сектору по зв'язках
з громадськістю ГУПМ ДПС України