Офіційне видання Державної фіскальної служби України
Головна
Розширений пошук
Свіжий номер
38
жовтень 2016
Акценти номера
Податковий календар
Партнери:
13.01.2012, № 2

Увімкнувши радіоприймачі, платники податків можуть стати не лише слухачами, а й учасниками передачі

Генеральний директор ОГТРК Лтава Николай ЛяпаненкоНезабаром у радіоефірі обласної державної телерадіокомпанії «Лтава» вийде ювілейний 100-й випуск програми на податкову тематику «Партнерство заради добробуту». Двічі на місяць упродовж чотирьох років поспіль слухачі з найвіддаленіших куточків Полтавщини мають змогу отримати вичерпні та кваліфіковані консультації з питань оподаткування, дізнатися про зміни та нововведення в податковому законодавстві, почути останні новини та відкрити для себе цікаві факти з історії і сучасного життя податкової служби області.


«Увімкнувши свої радіоприймачі у неділю, наші слухачі знаходять відповіді на запитання, від вирішення яких часом залежить доля їх бізнесу, вчаться культурі сплати податків, що є визначальним для ведення діяльності в усіх розвинутих країнах світу і водночас сприяє наповненню місцевих скарбниць та держбюджету країни, забезпечуючи у такий спосіб добробут її мешканців, — наголосив генеральний директор обласної державної телерадіокомпанії «Лтава» Микола Ляпаненко. — Не випадково обрано й назву програми. Адже партнерство — це шлях, яким ми йдемо разом з податковою службою Полтавщини вже протягом багатьох років».
Освітньо-інформаційна радіопрограма створюється працівниками управління масово-роз'яснювальної роботи та звернень громадян ДПА у Полтавській області, а її постійні учасники — фахівці обласного апарату ДПА, провідні економісти та фінансисти Полтавщини, представники громадськості і, врешті-решт, самі платники податків. За увесь час існування радіопрограми було використано майже 40 годин ефірного часу, а участь у роботі над передачею взяли близько двохсот осіб.
З-поміж постійно діючих рубрик медіа-продукту, як свідчать відгуки слухачів, найбільше цікавлять аудиторію такі, як «Роз'яснюємо Податковий кодекс України», «Податковий кримінал», «Цікаво про податки», в якій, зокрема, йдеться про непересічні факти, курйози та найоригінальніші історії з життя податківців. Втім щороку передача оновлюється та модернізується, в ефір дедалі частіше виходять тематичні випуски, присвячені найзлободеннішим та найгострішим проблемам оподаткування. А з огляду на докорінний ребрендинг іміджу податкової служби минулого року ефірний час кожного випуску радіопрограми було збільшено за хронометражем.


Ірина ВОВК,
начальник відділу громадських зв'язків ДПА у Полтавській області