Новини

Як податкові міліціонери дітей у козаки відряджали

Працівники податкової міліції Львівщини разом із Всеукраїнським об’єднанням вільних козаків взяли участь у козацьких забавах, які провели підшефні дітлахи Винниківської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату.


У Винниківській загальноосвітній санаторній школі-інтернаті для дітей з малими і неактивними формами туберкульозу навчаються та оздоровлюються 255 учнів, серед яких є сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, з неповних, малозабезпечених, багатодітних та асоціальних сімей.

Працівники податкової міліції Львівської області уже майже рік опікуються цим закладом. Таку здорову ініціативу податківців підтримали депутати Винниківської міської ради, долучилися до неї й керівники ЗАТ «Львівський ізоляторний завод». Шефи дбають не лише про матеріальний стан своїх підопічних, але й переймаються їх вихованням. Зокрема, проведено майстер-клас з рукопашного бою, у якому віддавали перевагу не стільки техніці, скільки культурі бою. Справжньою розрадою і батьківською підтримкою стали для вихованців школи-інтернату неформальні бесіди віч-на-віч з керівником податкової міліції Львівщини Петром Юрченком.

Аби стимулювати учнів до навчання, податкові міліціонери з нагоди Дня знань подарували школі відеокамеру з усім необхідним спорядженням, а на свято козацьких забав привезли багато солодощів.

Діти з нетерпінням чекали на бажаних гостей, зустрічали як рідних і наперебій прагнули поділитися власними успіхами та досягненнями. Шефи повідомили дітям, що у новому навчальному році їх зустрічі будуть ще частішими, адже відтепер офіцери-податківці особисто проводитимуть у них деякі уроки. З цією метою розроблено спеціальну програму, яка допомагатиме закласти у молоді серця дух патріотизму, лицарства та доблесті, виростити громадянина країни — захисника Вітчизни. Програма включає такі основні положення: «Знай свої права», «Зумій себе захистити», «Люби Україну», «Керуйся духовними та моральними цінностями», «Не дай загинути традиціям», «Будь впевненим в собі», «Рівняйся на кращих», «Я — львів’янин». Серед найцікавіших етапів програми — спільні поїздки дітей та податківців визначними місцями Західної України, екскурсії до замків Львівщини, заняття з інструктором з бойових видів мистецтв, проведення різноманітних конкурсів.

Вихованці школи-інтернату, святково вбрані в сорочки-вишиванки, були горді тим, що, співаючи козацькі пісні та інсценізуючи деякі події, ніби повертали всіх гостей у минуле, на Хортицю, в часи, коли Байда Вишневецький готував своє Військо Запорозьке до переможних боїв.


Ірина МАМЧУРОВСЬКА,
УПМ ДПА у Львівській області