Аналітика

Успіх не має грошового еквіваленту

«Він є досягненням команди, що налагодила довгострокове співробітництво з клієнтами і постачальниками», — говорять в АТ «Технологія».


Сучасний завод

Казковий коктейль солодкого присмаку перемоги, невтамованої спраги розвитку та людської працьовитості виростив з невеликого насіння ідей те, що тепер багато хто з гордістю називає «Технологія». З моменту утворення в м. Сумах у 1990 р. підприємство крок за кроком освоювало нові технології та устаткування. Побудовано новий, сучасний завод виробничою площею понад 12 000 м2, на якому працюють 280 осіб, створено автомобільне господарство, службу логістики, внутрішній відділ митного оформлення вантажів.

Завдяки прагненню до чітко поставленої мети колектив підприємства зміг здійснювати продаж продукції, що випускається, не лише в Україні, а й далеко за її межами. Нині продукція АТ «Технологія» експортується більше ніж у 30 країн світу, серед яких держави Західної Європи, Близького Сходу, а також Австралія, Японія та ПАР.

Одним із провідних напрямів у діяльності компанії є виробництво самоклейних етикеток. Парк устаткування нараховує 12 одиниць, практично всі машини — кращих європейських виробників. У виробництві застосовуються матеріали на основі паперу, поліетилену, поліпропілену, багатошарові плівки, легкий картон. Використовуються технології гарячого та холодного тиснення фольгою будь-якого кольору, конгреву, виробляються сендвіч-етикетки. Віднедавна підприємством випускається новинка — сувенірна самоклейна етикетка з комбінованого матеріалу на основі алюмінієвої фольги для оформлення продукції преміум- і суперпреміум-класу. Етикетка зручна в застосуванні й чудово підкреслює ексклюзивність, якість і переваги продукту в торговельній мережі.

Для фармацевтів, кондитерів, молочарів…

АТ «Технологія» успішно набирає оберти на ринках фармацевтичної, кондитерської та молочної промисловості, пропонуючи упаковку з алюмінієвої фольги. Її унікальні властивості роблять фольгу дуже важливим пакувальним матеріалом. Фольга, яка виконує функції захисту від світла, запаху, вологи та бактерій, є, крім того, прекрасним матеріалом для нанесення якісного друку. Безліч лікарських препаратів, шоколадних виробів, морозива, плавлених сирків продається на ринку в упаковці, зробленій на АТ «Технологія». До речі, уміння друкувати на фользі виділяє сумчан серед інших подібних підприємств, тому багато компаній віддають перевагу співробітництву саме з ними.

Декоративна оболонка для шампанського

Ще одним напрямом діяльності підприємства є виробництво декоративної оболонки для шампанських та ігристих вин. Рідкісна комбінація практично повного виробничого процесу (плівка — ламінація — друк — порізка — готовий виріб) з прекрасною підготовкою технічного персоналу позиціонують компанію як гідного постачальника для найвимогливішого споживача.

Пантонний друк, двоколірне гаряче тиснення фольгою, горизонтальна та вертикальна відривні стрічки, нанесення голограм і друк фарбами, що світяться в ультрафіолетовому світлі, — усе це дає можливість клієнтам отримувати ще один продукт, вироблений підприємством, — декоративний ковпачок для тихих вин.

Наприкінці 2010 р. було здано в експлуатацію цех № 2, а вже через кілька місяців у ньому розпочалося виробництво поліетиленової плівки для гнучкої упаковки. Ця плівка виготовляється на високоякісному німецькому устаткуванні компанії «W&H» з використанням сировини провідних світових виробників (Exxon Mobil, Sabic, Dow тощо) і відповідає всім вимогам ринку: їй властиві мінімальна різнотовщинність, високі фізико-механічні та оптичні характеристики, відмінна зварюваність.

Тест на якість

На АТ «Технологія» вважають, що навіть найсучасніше устаткування не дає стовідсоткової гарантії якості. Тому в діючій на підприємстві лабораторії здійснюється постійний контроль за дотриманням технології виробництва. Для цього регулярно проводяться тести: термозварювання, визначення граматури нанесення і фарбоперенесення, перевірка рівня адгезії, змочуваності та активації поверхонь, випробування на розрив, деламінацію й розтягування, оптичний контроль шорсткості та випробування на стирання, газова хроматографія. Саме аналіз отриманих результатів, їх грамотне застосування у подальшому покращенні виробництва доводять якість виробів до досконалості. Продукція компанії відповідає ДСТУ, ТУ, РСТ, а систему менеджменту якості сертифіковано за стандартами ISO 9001:2008.

АТ «Технологія» уже кілька років є бюджетоутворюючим підприємством м. Сум. Компанію поважають за стабільну роботу, своєчасну виплату заробітної плати, доброчинність, а також сумлінну сплату податків. Торік до бюджетів усіх рівнів підприємство сплатило 22,707 млн. грн. податків (податкове навантаження становило 4,7%), цьогоріч — уже майже 18 млн. грн. Враховуючи, що «пік» роботи компанії припадає на серпень — грудень, можна з упевненістю сказати, що торішні показники підприємство перевиконає.


Олександр КРЮЧКОВ,
krolmi@ukr.net