Новини
Тема: ПДФО

Чи відображаються фізичною особою в річній податковій декларації про майновий стан і доходи (далі — податкова декларація) доходи від операцій дарування, здійснених протягом звітного року, якщо при нотаріальному посвідченні договору було сплачено податок на доходи фізичних осіб?

Відповідно до п. 179.2 ст. 179 Податкового кодексу України від 02.12.2010 р. № 2755-VІ (далі — Податковий кодекс) обов'язок платника податку щодо подання податкової декларації вважається виконаним, якщо він отримував доходи від операцій продажу (обміну) майна, дарування, при нотаріальному посвідченні договорів за якими було сплачено податок.


«Гаряча лінія» за участю начальника відділу моніторингу та координації
роботи з 
питань адміністрування доходів фізичних осіб Управління майнових
податків та 
моніторингу з питань оподаткування фізичних осіб
Департаменту оподаткування фізичних осіб ДПС України Ігоря ДАНІЛОВА
та 
головного державного податкового ревізора-інспектора
відділу оподаткування доходів фізичних осіб Управління
адміністрування податків на 
доходи фізичних осіб Надії ФІЛІПОВСЬКИХ