Новини

Звітує УПМ ДПС у Запорізькій області

  • Заходами, проведеними за участю підрозділів УПМ ДПС у Запорізькій області у І кварталі поточного року, мобілізовано до Держбюджету України понад 40 млн. грн.
  • Викрито 88 злочинів у сфері оподаткування, з яких 85, або 96%, — тяжкі та особливо тяжкі.
  • На підставі матеріалів податкової міліції попереджено 11 фактів необґрунтованих заяв на відшкодування ПДВ на суму 24,9 млн. грн. За зазначеними матеріалами з початку року порушено 4 кримінальні справи, за якими сума, що перебуває у кримінальному провадженні, становить майже 1 млн. грн.
  • За кримінальними справами сума збитків становить близько 68,7 млн. грн., з яких відшкодовано понад 36 млн. грн., або 52%.
  • Припинено діяльність 28 підпільних цехів з виробництва товарів народного споживання, з яких  20 — з виробництва фальсифікованих алкогольних напоїв.
  • Із незаконного обігу вилучено товарно-матеріальних цінностей на суму понад 12,5 млн. грн., з яких лікеро-горілчаної продукції — на суму 5,3 млн. грн.

Фальсифікована «Біленька»

Запорізькі податкові міліціонери виявили підпільну ґуральню.

Сорокарічна мешканка обласного центру у власному будинку облаштувала цех із виготовлення фальсифікованих алкогольних напоїв. Робота проводилась із застосуванням необхідного обладнання, зокрема приладів для виготовлення та розливу спиртних напоїв, і використанням гвинтових ковпачків.

Під час огляду приміщень податківці виявили та вилучили 1,5 тис. л уже готової до розливу горілки та 1,35 тис. л водно-спиртової суміші.

Також було реквізовано понад 650 пляшок горілки з етикетками «Біленька» та «Пшенична», заповнених прозорою рідиною с характерним запахом спирту.

Усього вилучено товарно-матеріальних цінностей на загальну суму 153 тис. грн.


Міцний градус… підроблений

Вилучено велику партію спирту на суму 1,4 млн. грн.

Працівниками УПМ ДПС у Запорізькій області припинено злочинну діяльність групи осіб, яка, маючи міжрегіональні зв’язки, забезпечувала незаконне постачання на територію Запорізької області великих партій спирту для подальшого нелегального виробництва спиртних напоїв.

У ході проведення оперативних заходів затримано вантажний автомобіль, у кузові якого знаходилось 176 пластикових діжок місткістю 225 л кожна, заповнених рідиною з характерним запахом спирту.

Усього за результатами проведених заходів вилучено близько 40 т спирту на загальну суму 1,4 млн. грн. Згідно з висновком експертів вживання вилученого спирту є небезпечним для життя та здоров’я людини.

Як з’ясувалося, зазначений спирт придбав мешканець м. Мелітополя з метою подальшого збуту. Стосовно нього порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого частиною третьою ст. 204 Кримінального кодексу України.

 

Гра поза законом

У Мелітопольському торговельному центрі припинили незаконні ігри в боулінг.

Працівниками відділу податкової міліції Мелітопольської ОДПІ встановлено факт надання в торговельно-розважальному комплексі послуг у сфері розваг з використанням гральних жолобів боулінга без наявності патентів на кожну гральну доріжку та факт продажу алкоголю без ліцензії на право роздрібної торгівлі. У ході перевірки описано обладнання для гри в боулінг: доріжки, кеглі, кулі та плазмові телевізори загальною вартістю близько 400 тис. грн.


Оксана КОВАЛЕНКО,
за матеріалами УПМ ДПС у Запорізькій області