Новини

Рівненщина

Рівненщина

Урочисте відкриття центру з обслуговування платників податків відбулося на базі Острозького відділення Здолбунівської ОДПІ за участю голови ДПС у Рівненській області Віктора Башука. {h}Голова ДПС у Рівненській області Віктор БАШУК:
«Пріоритетом в нашій роботі є індивідуальний підхід до кожного платника. І якщо податкова служба створює всі умови для платників, то вони у свою чергу повинні сумлінно та чесно сплачувати податки. Тоді це буде правильно. До кінця року такі центри працюватимуть в усіх районах та містах області»{/h}


«Ми прагнемо докорінно змінити ставлення суспільства до податкової служби: перетворити її з фіскального органу на сервісну службу. І нинішня подія — тому підтвердження. Відтепер весь комплекс послуг з повної та своєчасної сплати до бюджету податків і зборів, зокрема отримання дозвільних документів, довідок, а також надання податкових консультацій, острозькі платники зможуть отримати в одному місці. Вдосконалення процесу приймання податкової звітності від суб’єктів господарювання сприятиме забезпеченню швидкого доступу платника до інформації», — наголосив Віктор Башук.

У заході взяли участь голова Острозької райдержадміністрації Василь Дума, міський голова Олександр Шикер, представники громадських організацій, платники податків Острозького району і м. Острога, журналісти.


За матеріалами відділу взаємодії зі ЗМІ
та громадськістю ДПС у Рівненській області