Інші податки
Тема: Міжнародний досвід

Податківці вивчають світову практику

Американські правоохоронці допомагатимуть українським у розкритті та розслідуванні злочинів, пов’язаних з ухиленням від сплати податків.


Про це під час зустрічі з делегацією фахівців Служби внутрішніх доходів Сполучених Штатів Америки повідомив Перший заступник Голови ДПС України — начальник податкової міліції Андрій Головач.

«Зважаючи на величезний історичний досвід та сталу систему правоохоронних та податкових органів США, українським податківцям наразі доцільно вивчити практику становлення, реформування та розвитку Служби внутрішніх доходів США, а також напрацювання американських колег у сфері боротьби з фінансовими злочинами», — зазначив Андрій Головач.

Делегація, яка прибула на запрошення керівництва податкової міліції ДПС України, зокрема аташе з податкових питань при Генеральному консульстві США у Франкфурті-на-Майні Барбара Б. Франклін, аташе з податкових питань підрозділу кримінальних розслідувань Служби внутрішніх доходів США при Генеральному консульстві США у Франкфурті-на-Майні Джон Лейхі та аналітик підрозділу обміну інформацією Служби внутрішніх доходів США при Генеральному консульстві США у Франкфурті-на-Майні Метью Колман, навідалася до України з робочим планом.

На зустрічі було обговорено питання розвитку співробітництва з компетентними органами США щодо обміну інформацією, яка становить інтерес для податкових служб обох країн, та обміну досвідом у сфері розкриття і розслідування злочинів, пов’язаних з ухиленням від сплати податків.

Учасники зустрічі висловили впевненість, що проведена в рамках візиту робота сприятиме подальшій співпраці служб обох країн в питаннях протидії транснаціональній економічній злочинності.


Сергій СТЕПАНОВИЧ,
прес-офіцер сектора по зв’язках
із громадськістю ГУПМ ДПС України

Встреча с делегацией специалистов Службы внутренних доходов Соединенных Штатов Америки