Інші податки
Тема: Податки — очима дітей

Святкові феєрверки «Маяка»

9 вересня в євпаторійському ДСОЦ «Маяк» відбулась урочиста церемонія нагородження переможців дев’ятого конкурсу дитячої творчості «Податки очима дітей».

Керівництво податкової служби вперше запропонувало дітям відтворити в малюнках своє уявлення про податки ще в 2001 р. Саме тоді на адресу Голови ДПА України Миколи Азарова надійшов лист від вихованця школи-інтернату у Сумській області з незвичною на той час темою малюнка, присвяченою податкам. Так виникла ідея започаткувати дитячий конкурс образотворчих робіт «Податки очима дітей», якому судилося стати щорічним. За доброю традицією цього року на відпочинок до Дитячого санаторно-оздоровчого центру «Маяк» у м. Євпаторії було запрошено не лише переможців конкурсу «Податки очима дітей — 2011», а ще й 45 його учасників — дітей з малозабезпечених сімей, вихованців інтернатів та дитячих будинків.

Цінні призи переможцям в номінаціях «Художні твори», «Твори декоративно-прикладного мистецтва» та «Літературні твори» вручили директор Департаменту взаємодії із засобами масової інформації та громадськістю ДПС України Ольга СЕМЧЕНКО, в. о. голови ДПА в АР Крим Сергій КРЮКОВ, голова Центральної ради Всеукраїнської профспілки працівників органів ДПС Олександр КИСЛИЦЯ, генеральний директор ДП «ІВЦ ДПА України» Наталія НЕЧАЙ, перший заступник президента АППУ Василь МАТІЙЧИК.


Відкрили урочисту церемонію і привітали дітлахів з перемогою юні ведучі Аліна Піддубна та Костянтин Ткачешак, хореографічний ансамбль «Радість», найвищі артисти України — «Шоу велетнів», відома виконавиця Еріка. А по закінченні урочистостей на хлопців і дівчат ще чекали дискотека, вогняне шоу та святковий феєрверк.

Протягом тематичної зміни, яка тривала з 29 серпня по 11 вересня 2011 р., діти брали участь у захоплюючих вікторинах і творчих змаганнях — «Малюнок на асфальті», «Веселі старти», конкурс пісочних фантазій. Різноманітною була і розважальна програма, до якої входили цікаві екскурсії історичними місцями Євпаторії, до центрів розваг та відпочинку, міського дельфінарію.

Роботи переможців поповнили постійно діючу виставку у ДСОЦ «Маяк» та музей Державної податкової служби України. Окрім того, всі роботи учасників Всеукраїнського конкурсу увійшли до дев’ятого тематичного альбому, а роботи переможців за художнім та декоративно-прикладним напрямами — до календаря на 2012 р.

Для поширення позитивного досвіду роботи з майбутніми платниками податків за межами України доробки переможців конкурсу буде передано до Внутрішньоєвропейської організації податкових адміністрацій IOTA.

Залпи святкового феєрверка на честь юних переможців знову пролунали над берегом Чорного моря. І ще не раз чарівний промінь «Маяка» запалить вогники нових талантів. У цьому були одностайні і організатори конкурсу, і численні гості. А наступного, 2012 р., у захоплюючого творчого змагання юних талантів «Податки очима дітей» — ювілей, десятиріччя з дня започаткування.


Торжественная церемония награждения победителей девятого конкурса детского творчества «Налоги глазами детей»