Новини

Джерела внутрішньої сили

Вінниччина

Чудова фізична форма має стати неодмінною  складовою іміджу працівників податкової міліції, що неабияк сприяє ефективнішій аналітичній роботі, — переконані вінницькі податківці. На їхню думку, спортивні захоплення — не лише можливість урізноманітнити своє дозвілля, а й спосіб вдосконалювати професійні навички. І зовсім не випадково спортивні успіхи працівників підрозділів податкової міліції області сягають світових вершин.


Нещодавно на змаганнях із карате годзю-рю та кобудо, які відбулися в м. Одесі, помірялися силами спортсмени з 15 країн світу. Одним із кращих майстрів, які володіють технікою годзю-рю — чи не найдавнішим стилем окінавського карате, започаткованим жорсткими системами південно-китайського рукопашного бою, став працівник відділу фізичного захисту управління податкової міліції ДПА у Вінницькій області Ігор Гунько. Він здобув впевнену перемогу у своїй віковій та ваговій категорії у змаганнях на IV Кубок світу із карате.

«Особливість окінавського карате, — розповідає Ігор, — полягає у доволі жорсткому бойовому стилі ближнього бою, що загострює відчуття реального поєдинку. У цій формі боротьби дуже мало обмежень. Вона поєднує удари кулаками й ногами, ліктями, коліньми, головою, больові прийоми, за допомогою яких здушують супротивника, що доповнюються додатковими прийомами боротьби. Годзю-рю використовує внутрішню силу людини. Якщо хтось хоче набути таких рис, як впевненість у собі або вміння швидко орієнтуватися в екстремальній ситуації, то цей стиль бойових мистецтв розвиває такі навички якнайкраще».

Втім Ігор Гунько захоплюється не лише східними бойовими мистецтвами, демонструючи неабиякі успіхи. Він є кандидатом у майстри спорту одразу в трьох видах спорту — карате годзю-рю, боксі та рукопашному бої.

А працівник штабу управління податкової міліції ДПА у Вінницькій області Віталій Осадчук відзначився на чемпіонаті обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Динамо», присвяченому 20-й річниці незалежності України. У змаганнях із самбо він виборов бронзову нагороду.

Свої спортивні успіхи працівники підрозділу податкової міліції Вінниччини традиційно примножуть і в міні-футболі. У міському турнірі серед держслужбовців податкові міліціонери області вибороли перше місце. Переможним для працівників податкової міліції регіону виявився і матч з волейболу на минулорічній спартакіаді ДПС України.


Ольга ШИШКІВСЬКА,
прес-офіцер управління податкової
міліції ДПА у Вінницькій області

Команда УНМ ГНА в Винницкой области