Новини

м. Севастополь

м. Севастополь

Про мільйони — вголос

Шестеро громадян м. Севастополя задекларували доходи на понад мільйон гривень.


Про це заявив на прес-конференції голова ДПС у м. Севастополі Юрій Карпов. Загальна сума доходів цих громадян становить 8,6 млн. грн., за результатами декларування нараховано податок у розмірі майже 589 тис. грн.

У рамках кампанії декларування доходів громадян подано 2495 декларацій. При цьому загальний задекларований дохід сягає до 73 млн. грн., а податок до нарахування становить 3,8 млн. грн.

За видами задекларованих доходів найбільший відсоток становлять декларації за доходами від здачі нерухомого майна — 36% від поданих (або 902 декларації). Усього задекларована сума такого доходу становить 7,5 млн. грн. І це лише попередні результати кампанії декларування, наголосив очільник податкової служби м. Севастополя.

 

Обґрунтовані аргументи

Суди підтримують рішення юристів податкової служби м. Севастополя.


Так, за перші три місяці поточного року суди винесли 67 рішень за позовами платників податків на користь податкових органів м. Севастополя на загальну суму майже 140 млн. грн. «Це на 34,5 млн. грн. більше, ніж за аналогічний період минулого року», — повідомила начальник управління правової роботи ДПС у м. Севастополі Ірина Медведєва. — На користь платників податків ухвалено 25 судових рішень на суму 35 млн. грн.

Вона зазначила, що позови податкової служби, як і колись, задовольняються стовідсотково — за I квартал поточного року судовими органами винесено 276 таких рішень на суму близько 5 млн. грн.

Начальник управління правової роботи також повідомила, що з початку року сума позовних вимог за справами, що перебувають на розгляді в судах, перевищує минулорічні показники: 1276 справ на 757 млн. грн., з яких 733 справи — за позовами податкової служби міста й 543 — за позовами платників податків.


За матеріалами відділу взаємодії
зі ЗМІ та громадськістю ДПС у м. Севастополі