Офіційне видання Державної фіскальної служби України
Головна
Розширений пошук
Свіжий номер
39
жовтень 2016
Акценти номера
Податковий календар
Партнери:
06.01.2012, № 1

Анатолій Страшний — Голова ДПС у Херсонській області

Херсонщина

4 січня директор Департаменту координації діяльності податкової служби ДПС України Сергій Лекарь представив колективу податківців Херсонщини нового керівника — голову ДПС у Херсонській області Анатолія Страшного.


«Анатолій Андрійович — висококваліфікований спеціаліст з великим досвідом роботи на керівних посадах у податковій службі. Тож маємо надію, що під його керівництвом Херсонщина забезпечуватиме всі завдання, які стоять перед податковою службою у 2012 році. Насамперед — це  зміна фіскальної служби на сервісну», — зазначив Сергій Лекарь.

Голова Херсонської облдержадміністрації Микола Костяк висловив сподівання, що завдяки професійності нового керівника у 2012 р. херсонські податківці успішно наповнюватимуть як державний, так і місцевий бюджети. А це надасть можливість створити соціальні програми для розвитку інфраструктури області.

Анатолій Страшний у своєму виступі запевнив, що докладе максимум зусиль для виконання напружених завдань, що стоять сьогодні перед податківцями Херсонської області. «Потенціал області достатній, аби спрямувати роботу служби на якісно новий рівень», — зауважив голова ДПС у Херсонській області.


ДПА у Херсонській області