Новини

Податкова міліція України досліджуватиме діяльність фінансово-промислових груп, які ухиляються від сплати податків

Перед регіональними відділеннями податкової міліції України поставлено завдання вивчати схеми ухилення від сплати податків великих фінансово-промислових груп. Про це заявив начальник податкової міліції Андрій ГОЛОВАЧ під час оперативної наради, що відбулася у м. Львові.


«Ми чекаємо від регіональних відділень певних кроків, які мають привести до конкретних результатів, — наголосив Андрій Головач. — Всі ці кроки повинні ґрунтуватися на системному аналізі діяльності фінансово-промислових груп. Наша мета — виявити та зруйнувати тіньові схеми ухилення від сплати податків і мінімізації податкових зобов’язань підприємствами, що входять до складу таких фінансово-промислових груп».

Зі слів начальника податкової міліції, сьогодні фахівцями податкової служби відпрацьовується п’ять потужних фінансово-промислових груп. За результатами проведення цієї роботи очікується 3 млрд. грн. додаткових надходжень до держбюджету.

У цілому впродовж І кварталу 2012 р. податковою міліцією викрито 1400 злочинів, з яких дев’ять з десяти — тяжкі та особливо тяжкі. Майже 96% усіх викритих злочинів — за ухилення від сплати податків у особливо великих розмірах.

Також начальник податкової міліції України дав завдання активніше взаємодіяти з працівниками митної служби для ефективнішої протидії схемам незаконного формування та відшкодування ПДВ під час експортно-імпортних операцій.