Новини

Чоботарі залишилися без чобіт

У м. Чернігові працівниками УПМ ДПС у Чернігівській області припинено діяльність двох підпільних цехів з виробництва взуття.


Перший цех було організовано без отримання необхідних дозвільних документів мешканкою обласного центру, яка, незаконно використовуючи зареєстрований товарний знак, наносила його на готову продукцію, виготовлену в цеху.

За результатами проведеної перевірки з незаконного обігу вилучено 369 пар готового взуття, сировину для виготовлення продукції (шкіру, вовну, термотканину, тканину в асортименті) та виробниче обладнання (7 швейних машинок, спеціальні верстати для виготовлення взуття, преси, термофени, колодки, компресор, кліше) орієнтовною вартістю 220 тис. грн.

Матеріали перевірки передано до Чернігівського  МВ УМВС України в Чернігівській області для прийняття рішення згідно з вимогами чинного законодавства України.

Другий підпільний цех з виробництва взуття було організовано також мешканцем м. Чернігова без державної реєстрації суб’єктом господарювання, без будь-яких документів дозвільного характеру та з використанням праці неоформлених працівників. 

Із незаконного обігу вилучено 29 пар готового взуття, сировину для виготовлення продукції (шкіру, тканину в асортименті) та виробниче обладнання (10 швейних машинок, спеціальні верстати, преси) орієнтовною вартістю 200 тис. грн.

Матеріали перевірки направлено до суду для вирішення питання про притягнення винної особи до адміністративної відповідальності та конфіскації вилученого майна.


Світлана ХИЛИК,
УПМ ДПС у Чернігівській області